HAKKIMIZDA

İlgi Günvenlik Sistemleri, ev ve işyerleri için güvenlik çözümleri sunan Türkiye’nin lider elektronik güvenlik firmalarındandır. 2012 yılında kurulan İlgi, tüm Türkiye’ye yayılan hizmet ağı ile bine yakın abone ve binin üzerinde kullanıcıya geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmet sunmaktadır…

Kurulduğu günden bu yana tek işi güvenlik olan İlgi Güvenlik Sistemleri; kullanıcı dostu ve geniş seçim olanakları sağlayan alarm ve kameralı görüntüleme sistemleri ile hem bireysel hem kurumsal müşterilerin tercihidir. Türkiye’nin her yerine güvenlik çözümleri sunan şirket, bankalar ve bankalara bağlı şube ve ATM’lerden Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirlerine kadar seçkin bir müşteri portföyüne sahiptir.

MİSYONUMUZ

Günümüzün vazgeçilmez ihtiyacı olan elektronik güvenlik sistemleri konusunda gerek bireysel gerekse kamu ve özel kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretmek, planlamak, en iyi hizmeti vermek ve elektronik güvenlik sistemleri konusunda dünyadaki en son gelişmeleri takip etmek.

VİZYONUMUZ

Güvenlik sektöründe lider olmayı, bu amaçla her türlü gelişimi ve değişimi takip etmeyi ve hızla tüm hizmet alanlarımıza aktarmayı, tüm sosyal paydaşlarımızın memnuniyetini sağlamak sureti ile müşterilerimizin tam tatminini gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik.

Müşteri Memnuniyeti
Büyük Proje
Teknik Servis